ROUBENKA U MEDVĚDA

Výlety, atrakce, zábava


Skiareály: Bukova Hora(Čenkovice, Červená Voda) Dolní Morava a Říčky

Vnitřní bazény: Ústí nad Orlicí, Česká Třebová


Aquaparky: Ústí nad Orlicí, Žamberk


Koupaliště: Jablonné nad Orlicí, Letohrad


Zámky: Častolovice, Doudleby nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Potštejn a Kostelec nad Orlicí


Golf: GOLF DOBROUČ - www.golfdobrouc.czSKI PARK Čenkovice a Červená Voda

Lyžařské středisko vzdálené 3 km. Propojením sjezdových tratí v Čenkovicích s nově vystaveným ski parkem Červená Voda vznikl velký lyžařský areál. Z vrcholu Bukové hory se dostanete jak do Čenkovic, tak i do Červené Vody. Na vrchol Bukové hory je vystavěna čtyřsedačková lanová dráha s krytými vyhřívanými sedačkami. Součástí je dětský vlek a je tu možnost večerního lyžování.

www. skicenkovice. cz


Skiareál Dolní Morava

Lyžařský areál vzdálený 24 km. Nabízí téměř 10 km sjezdových tratí všech obtížností. Areál nabízí lyžařskou školu, dětské skiparky, noční sáňkování a zábavné akce.

www. dolnimorava. cz


Ski centrum Říčky v Orlických horách

V areálu moderní lyžařská a snowboardová škoda, půjčovna zimního vybavení, různé obtížnosti lyžařských a běžkařských tratí a bohatý zimní program.

www. skiricky. cz


Blízká lyžařská střediska: ČenkoviceOvaz VýprachticeČervená Voda - Buková horaBystřecŠanovHerolticeJablonné nad Orlicí - MalákMladkov - PetrovičkyPastviny.

Turistické cíle v okolí: Suchý vrch.

Orličky - tipy na výlet


Možnosti koupání: koupaliště Jablonné nad Orlicíkoupaliště KrálíkyŠtíty - Acrobat Parkpřehrada Pastvinykoupaliště Letohradbazén MezilesíLanškroun - Dlouhý rybníkkoupaliště Ruda nad Moravouaquapark Žamberkkoupaliště Písečná - Rubínekkoupaliště Kunvaldkoupaliště Bludov - Vlčí Důl.